Почетна
Екскурзии и одмори
Дестинации
Календар
Промоции
Жешки понуди
Хотелски резервациии
Авионски билети
Влез за клиенти
Продажни места и контакти
Промоции
Жешки понуди
Потврдени датуми
Календар
Празници

Европа

Италија

Одмор во Италија, остров Сицилија
хотел Nike 4*
Одмор во Италија, остров Сицилија - хотел Nike 4*
од €715 €930
8 дена
Одмор во Италија, остров Сицилија - хотел Sporting Baia 4* ПОТВРДЕНА ПРОГРАМА!
од €649 €799
8 дена

Шпанија

7 ноќевања на база полупансион во избраниот хотел во Кан Пастија, на островот Мајорка
Пролет / Есен 2020 г., сите возрасти
Одмор во ШПАНИЈА - Палма де Мајорка - Специјална програма за сите возрасти!
од €790
8 дена
Одмор во ШПАНИЈА - ТЕНЕРИФЕ - островот на вечното лето!
Тенерифе - лето во зимата!
Одмор во ШПАНИЈА - ТЕНЕРИФЕ - островот на вечното лето!
од €766 €1022
8 дена